20 lat wiezienia za seks nauczycielki z 13 letnim uczniem. Arizona.

20 lat wiezienia za seks nauczycielki z 13 letnim uczniem. Arizona.

 

Nauczyciel uwięziony za seks z chłopcem, 13 lat – mówi jego cała wina.

Nauczyciel która zostaje uwięziona za seks z 13-letnim uczniem obwinia chłopca, nazywając go „obsesją”” – powiedziała jej adwokat w oświadczeniu.

Adwokat Brittany Zamora, Belen Olmedo Guerra, zasugerował, że zachowanie chłopca mogło być winne skazania seksualnego Zamory za nadużycia seksualne na początku tego miesiąca w Arizonie.

Po zakończeniu procesu Guerra szokująco odmówił przyznania się do winy swojego klienta i powiedział: „Reprezentowałem Bretanię Zamorę od prawie 16 miesięcy i mogę powiedzieć, że nie jest potworem. Bretania nie jest drapieżnikiem i to nie było między małym dzieckiem a Bretanią. ”„ To był nastolatek… Ona nie jest zagrożeniem dla społeczeństwa.

Nauczycielka o imieniu  Zamora „błagała dyrektora Dickeya, aby ją przesunął, ponieważ nastolatek miał problemy z granicami i miał obsesję na punkcie jej. Nie wymyślam tego.

Dowiedziałem się tego od dyrektora Dickeya – powiedziała jej prawnik.

Zamora ponosi jednak pełną odpowiedzialność za zbrodnie, za które została skazana. Przyznała się do wielokrotnych zarzutów związanych z jej związkami seksualnymi z chłopcem i zanim otrzymała 20-letni wyrok, powiedziała: „Wstydzę się moich czynów i całkowicie żałuję i żałuję tego, co się wydarzyło.”

Bretania Zamora otrzymała dwadzieścia wyrok w sądzie wyższym okręgu Maricopa w dniu 12 lipca (zdjęcie: Departament policji w Goodyear)

Nauczycielka została aresztowana w marcu 2018 r. po tym, jak rodzice chłopca dowiedzieli się o jej związku seksualnym z synem, co doprowadziło do co najmniej czterech spotkań seksualnych – niektóre z nich miały miejsce w szkole. Rodzice chłopca zostali poinformowani o wykorzystywaniu seksualnym po zainstalowaniu aplikacji monitorującej na telefonie ich syna. Aplikacja oznaczyła słowo „dziecko”, które było stale używane na czacie między Zamorą a chłopcem. Drugi uczeń powiedział policji, że został poproszony o obserwację w jednej z sal lekcyjnych, podczas gdy Zamora „dotknął” swojego kolegi z klasy .

Rodzice chłopca powiadomili policję po tym, jak zobaczyli nielegalne rozmowy, które chłopiec miał ze swoim nauczycielem jego telefon komórkowy. Rodzice skonfrontowali się następnie z ich synem, który przyznał, że uprawiał seks ze swoim nauczycielem. Śledczy twierdzą, że Zamora angażuje się w akty seksualne z chłopcem w domu swoich dziadków, w jej samochodzie, a nawet w klasie. Zamora zaangażował się także w wyraźny flirt z chłopcem na Instagramie. Kiedys  nauczyciel napisała „Gdybym mogł  rzucić pracę i pieprzyć cię przez cały dzień”.

Ojciec nastolatka powiedział, że jego syn został „okaleczony psychicznie” przez nadużycie.

Agnieszka W

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *