Greenpoint Consultation Center

Greenpoint Consultation Center

 

Greenpoint Consultation Center jako jedyne tego typu Polskie biuro pomaga rozwiazac roznego rodzaju problemy z jakimi spotykaja sie ludzie na codzien, pomagamy przy udziale naszego adwokata lub bez jego udzialu, poniewaz nie wszystkie sprawy wymagaja prawnika.

 Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych na terenie stanów NY i NJ. W wielu przypadkach bronimy osób nie posiadających legalnego statusu imigracyjnego, co daje nam znakomite przygotowanie praktyczne w obu dziedzinach: prawie karnym oraz imigracyjnym. Połączenie tych dwóch kompetencji ma decydujący wpływ na powodzenie i wygraną przed sądem.

 Decydując się na współpracę z nami, klienci otrzymują nie tylko rzetelną reprezentację przez wydajną, sprawna pracę wysokiej jakości, lecz również mają zawsze bezpośredni dostęp do adwokata, oraz najnowszą technologię wdrazana dla potrzeb klienta.

 Nasze biuro reprezentuje adwokat Stephen E Kalba i Pani Paralegal Margaret Zawisny oraz caly zespol doswiadczonych pracownikow, w tym tlumaczy przysieglych. Przede wszystkim walczymy o to, aby kazdy nasz klient byl zadowolony i polecil nas innym.

OBSZARY PRAKTYKI
PRAWO MATRYMONIALNE

​PRAWO RODZINNE

​SPRAWY IMMIGRACYJNE

​PRAWO KRYMINALNE

KONTAKT:

TEL: 718-610-0070

FAX 718-610-0071

158 NASSAU AVENUE

BROOKLYN,  NY 11222

http://www.greenpointcc.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *