Karol Krzewski poszukiwany przez Policję . Nowy York

Karol Krzewski poszukiwany przez Policję . Nowy York

 

 

Policjanci szukają oszusta , który działał w w systemie wynajmu pokoju


Policja prosi o pomoc w znalezieniu mężczyzny z Maspeth w związku z  złodziejstwem w systemie wynajmu pokoi przeznaczonych dla osób mówiących po polsku w zeszłym miesiącu.

Według Policji jest to Karol Krzewski – który również urzywał nazwy Filip.

Polak zamieszczał ogłoszenia na polskiej stronie internetowej Bazarynka.com oferującej pokój do wynajęcia.

Pierwsi ofiara Kurowskiego, polska kobieta, która odpowiedziała na reklamę i spotkała się z nim około południa 25 kwietnia. Ofiara zgodziła się zapłacić zaliczkę na mieszkanie i rzekomo daał Krzewskiemu około 1500 dolarów. Następnie obiecał, że skontaktuje się z nią przez SMS lub telefonicznie, ale nigdy nie zrobił tego.

Następnie 26 kwietnia policja dodała, że ​​Krzewski spotkał się z drugą ofiarą, 50-letnią kobietą, która odpowiedziała na fałszywą reklamę oszusta. Sprawca rzekomo pokazywał swoją ofiarę mieszkania i zabrał jej około 1500 dolarów w zaawansowanych płatnościach, obiecując, że wróci do niej, ale znowu tego nie zrobił.

Krzewski został opisany przez policję jako biały mężczyzna, 26 lat o brązowych włosach i niebieskich oczach.

Wszyscy proszeni są o kontakt.

Anyone with information regarding these incidents is asked to call Detective Filip Glowa of the 104th Precinct Detective Squad at 718-386-2723, or Detective Borough Queens North at 718-520-9200. All calls will be kept confidential.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *