Klinika Budzyńskiego w USA. Wyleczy raka

Klinika Budzyńskiego w USA. Wyleczy raka

Jeśli masz raka lub twoi znajomi udaj się do Klinika Budzyńskiego. Polak wraz z żoną opracowali rewelacyjną metodę raka który działą a nie niszczy organizmu jak chemioterapia.

Ciekawy przypadek opowiedział jaki odbył się ostatnio .

Zjawił się chory mężczyzna który miał raka mózgu. Lekarze w normalnym szpitalu dawali mu niecały miesiąc życia. Przyjechał do naszej kliniki a my zaoferowaliśmy pomoc – mówi dr Burzyński. Niestety po kilku dniach przyszła decyzje że nie będzie pieniędzy na pacjenta gdyż lekarz stosuje nie dozwolone metody. Rodzina chorego oddała sprawę do sądu w innym mieście, wiadomo jak to jest z Sądami. Nie zawsze ludzi którzy tam pracują naprawdę szukają sprawiedliwości. Nastąpiły przesłuchania . Zjawiło się na sali tak dużo uratowanych i wyleczonych ludzi że sędzina aż płakała i oczywiście leczenie chorego następuje dalej. Jak mówi dr Burzyński  nasz pacjent żyje już 2 miesiące i widać już poprawę na jego zdrowiu.

UWAGA – jak powiedział nam dr- wyleczył ostatnio chorego na cukrzyce !!!!

Jeśli mowa o USA to wiadomo na myśl przychodzi prywatna służba zdrowia dlatego zapytaliśmy więc ile kosztuje leczenie raka w jego klinice. Otóż można się zaskoczyć jeśli masz wykupioną polisę płaci polisa, czasami też państwowe fundusze zdrowia a jeśli chcesz sam wcale nie jest aż tak drogo 4000 dolarów na miesiąc. Oczywiście cena może być inny jeśli klinika musi skorzystać z dożylnego leczenia.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda Klinika do walki z rakiem kliknij na poniższy link

http://www.burzynskiclinic.com/

A jeśli Ty lub ktoś z twoich znajomych jest chory na raka trzymaj się z daleka od chemoterapii warto skorzystać z klinika dr Burzyńskiego. Leczenia jego antyneoplastonami naprawdę działa.

Wiele tysięcy ludzi zostało wyleczonych jego metodami z całego świata. Jesteś chory lub ktoś z twoich znajomych może warto zapytać dr o pomoc- poniżej email: srb@burzynskiclinic.com

 

burzynski

kart

 

Oto film na faktach prawdziwych, gdzie próbowano zamknać klinikę , nawet przed Sądem w USA występowali wyleczeni policjancji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *