Matka pozwoliła partnerowi gwałcić siedmioletnią dziewczynkę

Matka pozwoliła partnerowi gwałcić siedmioletnią dziewczynkę

 

Kobieta, „pozwoliła swojemu chłopakowi gwałcić siedmioletnią dziewczynkę przez rok i urządzała orgie w obecności dziecka ”

Policja powiedziała, że Marion Keithline, lat 50, nie zrobiła nic, aby powstrzymać swojego partnera Erica Popejoya, 47 lat, przed molestowaniem dziecka. Z akt sprawy wynika, że ​​Keithline i Popejoy, którzy spotkali się przez serwis internetowy DateHookUp, prowadzili orgie seksualne, podczas gdy dziewczynka była w domu.

Oskarżenia wskazują również, że dziewczynka miała dostęp do smartfonu ze zdjęciami erotycznymi, w tym niektóre pokazywały parę.

Popejoy został aresztowany w lutym z powodu różnych zarzutów, w tym gwałtu dzieci, ustawowego napastowania seksualnego, pornografii dziecięcej i nie rejestrowania się u policji stanowej jako przestępca seksualny.

Został skazany w 1992 za lubieżne kontakty z osobą poniżej 16 roku życia.

Marion Keithline, lat 50, została oskarżona o lekkomyślne zachowanie, zagrażające dobru dziecka i trzy przestępstwa demoralizację nieletnich.

Rejestry sądowe wskazują, że młoda dziewczynka, która została umieszczona w opiece zastępczej, skarżyła się Keithline i innym, że Popejoy zgwałcił ją.

opeyoy miał pojawić się w sądzie okręgowym Wyoming w piątek 2 czerwca, podczas gdy Keithline czeka na rozprawę w sprawie oddzielnych zarzutów za fałszywe oskarżenia przeciw drugiej osobie.

Marion Keithline, 50, is accused of not preventing her partner from raping a young girl

 

Kasia Cz.photo/thesun

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *