Mec. Piotr Wachowski w Chicago.

Mec. Piotr Wachowski w Chicago.

 

Już od trzydziestu lat mecenasi kancelarii adwokackiej Bellas & Wachowski niosą pomoc mieszkańcom Chicago i okolic w zakresie prawa. Za ochronę praw publicznych Polski Adwokat Chicago Mecenas Piotr Wachowski i partnerzy kancelari Bellas & Wachowski zyskali uznanie na skalę krajową, otrzymując tytuł “Super Prawnika Illinois,” który dzierżyli przez cztery kolejne lata. Jeden z nich uzyskał miano jednego z “Czterdziestu chicagowskich Prawników przed Czterdziestką, którym warto się przyglądać”. Mamy na swoim koncie wiele skomplikowanych spraw wytoczonych przeciwko wpływowym oponentom, takim jak Ford, Pfizer, Motorola i inne firmy z listy Fortune 500.

Odszkodowania powypadkowe, Choroby zawodowe, Obrażenia cielesne, Jazda pod wpływem (DUI) i inne

Kancelaria Bellas & Wachowski opiera swoje fundamenty na latach wykwalifikowanej reprezentacji prawnej w wielu dziedzinach prawa. Najwięcej rozgłosu przyniosły nam sprawy o odszkodowania za obrażenia cielesne oraz sprawy związane z prawem biznesowym, takie jak ugoda finansowa w wysokości 22 milionów dolarów dotycząca przewracających się pojazdów typu SUV, lub też seria procesów przeciwko szpitalom o charakterze niedochodowym, które rzekomo stosowały ntaktyki naciskowe wobec pacjentów.

 

 

Expungement – Oczyszczanie Historii Kryminalnej

Kolejnym aspektem naszej praktyki dotyczącej obrony w dziedzinie prawa kryminalnego jest Expungement – Oczyszczanie Historii Kryminalnej. Wielu młodych ludzi zostaje przyłapanych na niewielkich wykroczeniach, po czym cierpią oni ze względu na stałe odnotowanie danego wykroczenia w kartotece kryminalnej. Dorośli mają problemy z otrzymaniem pracy oraz pożyczek ze względu na wyrok zapadły lata wcześniej.

Poprzez oczyszczanie historii kryminalnej nasi prawnicy są w stanie ukryć dany wyrok przed władzami szkół, pracodawcami, bankami oraz kimkolwiek, kto ma dostęp do Państwa kartoteki kryminalnej. Oczyszczenie historii kryminalnej może pomoc Państwu w pozostawieniu przeszłości za sobą i rozpoczęciu nowego życia.

PRAWO KRYMINALNE – OBRONA

Ludzie oskarżeni o popełnienie przestępstwa jak najszybciej potrzebują pomocy prawnika. Policja oraz przedstawiciele władzy są świetnie wyszkoleni w uzyskiwaniu zeznań, często używając zasłyszanych słów przeciwko je składającym. Adwokaci specjalizujący się w prawie kryminalnym znają te sposoby i są w stanie uchronić swoich klientów przeciwko stosowaniu ich wobec nich.

Prawnicy kancelarii Bellas & Wachowski z poświęceniem będą pracować nad uchronieniem Państwa, zmniejszyć Waszą karę lub wywalczyć dla Was wolność. Przez minionych trzydzieści lat pomogli oni setkom ludzi w pochodzących zarówno z metropolii chicagowskiej, jak i dalszych rejonów stanu Illinois w sprawach wielu sprawach kryminalnych, między innymi:

  • Jazda pod wpływem/Jazda po pijanemu (DUI/DWI)
  • Pobicia
  • Przemóc w rodzinie
  • Zatrzymania za posiadanie narkotyków
  • Kradzieże w sklepach, inaczej kradzież detaliczna
  • Oczyszczanie historii kryminalnej

Kancelaria adwokacka Bellas & Wachowski służy całokształtem usług. Nie załatwimy spraw powierzchownie domagając się po tym pieniędzy – nasi adwokaci współpracują z Państwem by osiągnąć jak najlepsze wyniki. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najwyżego stopnia ochrony.

Na przykład, staramy się szukać sposobów by nieść dalszą pomoc osobom oskarżonym o kradzież w sklepach, ponieważ zostają one ukarane nie tylko przez władze stanowe – często zostają również obciążone karami finansowymi przez sklepy. W momencie przygotowywania tego tekstu nasi prawnicy pracowali nad ewentualnym pozwem grupowym w imieniu ludzi, których dotknęła powyższa niesprawiedliwość.

BEZPŁATNE KONSUTACJE -Skontaktuj się z Nami

Mecenas Wachowski udziela bezpłatnych konsultacji w każdy czwartek o godzinie 5:30pm w naszym biurze w Chicago które znajduje się pod adresem:

5528 West Belmont Ave
Chicago, Illinois 60641

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt pod numerem (847) 823-9039 lub (773) PRAWNIK

https://www.piotrwachowski.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *