Nadchodzi Armia UE-Niemcy urywają się z kontroli–spełniają marzenia dominacji

Armia Europejska tej nocy, Niemcy i Francja spełniają marzenia dominacji

Powstanie super Armia w UE, a Wielka Brytania będzie musiała ponosić coroczne koszty. Unia Europejska przeprowadza debatę nad stworzeniem super armii o szerokim zasięgu, która będzie gotowa do pracy w przyszłym roku. Za powód do jej stworzenia obarcza Brexit.

Brukselscy politycy zebrali się dziś wieczorem w Strasburgu, aby przeprowadzić głosowanie w sprawie ustanowienia „systemu w UE odpowiedzialnego za koordynację szybkiego przemieszczania się służb sił obronnych” w całej Europie.

Jeżeli uda się to uzgodnić, będzie to kosztowało Wielką Brytanię £420 mln. każdego roku, ponieważ zostałoby rozpisane w okresie poprzedzających uruchomienie Artykułu 50, który rozpoczyna oficjalny proces wychodzenia Wielkiej Brytanii z UE, przez co zgodnie z prawem Zjednoczone Królestwo byłoby w to również wciągnięte.

Politycy każdego z 28 państw członkowskich będą również zobligowani do przedstawienia własnych planów i zdolności obronnych w UE w celu poznania ich możliwości i potencjału.

Mike Hookem, rzecznik obrony i były żołnierz, powiedział, że taka super armia mogłaby potencjalnie zostać zmobilizowana także poza Europą. Niemniej, ostrzegł też, iż EU Defence Union miałby swój własny związek zawodowy składający się z żołnierzy, którzy mogliby wziąć udział w strajku i domagać się od rządów i UE np. dotrzymania obietnic.

Ponadto dodał: „Plany te obejmują reformę unijnej koncepcji grup bojowych, mających na celu ustanowienie stałych jednostek, które byłyby niezależne od jakiejkolwiek narodu i podlegały systematycznemu wspólnemu szkoleniu i ogólnoeuropejskiemu systemowi koordynacji szybkiego ruchu sił obrony, kadrze, sprzętowi i materiałom”.

Dokument wzywa również do projektów UE-NATO w łączności i reagowaniu, w tym na morzu, odnośnie migracji, cyber bezpieczeństwu, jak i wzmocnieniu obrony w tzw. ‚buffer states’ pomiędzy UE, a Rosją.

Pojawia się jednak pytanie odnośnie tego, czy kraje należące do NATO mogłyby zostać wezwane do obrony państw UE, które nie są jej częścią, co odnosiłoby się właśnie do Wielkiej Brytanii po tym, jak oficjalnie nie byłaby już członkiem Unii Europejskiej.

UWAGA  – kraje Unii będą zmuszone zrezygnować z zarządzania swojej Armii.

„It is not in the country’s national interests for soldiers, sailors or airmen to be able to lay down arms and ignore the chain of command because of a union decision.

Barbara Klaudia Sitko

armia

Wniosek.

Niemcy i Francja po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej mogą robić co chcą i w końcu mogą powołać nowe swoje oręże czyli Armię Europejską podległą tylko Brukseli. Oznacza to to, że jeśli Rząd Prawa i Sprawiedliwości czy Rząd na Węgrzech w przyszłości nie będzie słuchał co ma do przekazania Bruksela, która jest w rękach Niemiec i Francji oprócz kar finansowych będzie mogła wysłać swoje wojska.

Oto Niemcy które znamy z I wojny światowej i II ponownie wymykają się z pod kontroli ich uzbrojenia. Teraz pod nazwą Armia Europejska będą mogły produkować wyposażenie do Armii a kraje Unijne będą musiały za to płacić. Napięcie w Europie wzrasta gdyż oto NATO oparte na sile Armii Atomowej Stanów Zjednoczonych i Anglii zostaje wyparte z Europy. Kraje nie będą płaciły na NATO a będą płaciły na zachcianki Niemiec.

Najniebezpieczniejsze słowa brzmią :

Politycy każdego państwa członkowskiego będą zmuszeni oddać swoje własne plany i zdolności obronnych do UE

Należy pamiętać że w Europie nie było wojen gdyż to USA i Wielka Brytania gwarantowały bezpieczeństwo, gdy Niemcy i Francja się zbroiły wiemy z historii jak to się kończyło.

Niemcom i Francji nie udało sie przytrzymać walutą Euro krajów tworzących Unię, to chcą to zrobić Armią. No bo przecież po co im Armia Europejska, jeśli jest NATO,  które od 1945 roku strzeże pokoju w Europie.

Właściwie trzeba zadać sobie pytanie , jeśli Anglia będąc w UE chciała nałożyć obostrzenia na zasiłki dla pracowników z Europy to Bruksela chciała karać Wielką Brytanię teraz jeśli Merkel ogłosiła że zasiłki zostają zamrożone na 5 lata w Niemczech to Bruksela nic nie robi… Gdzie tutaj demokracja ……..Polski żołnierzu ucz się sadzić szczypiorek bo to Bruksela będzie decydowała o etatach i ilości żołnierzy w Unii.

Należy zadać pytanie sobie jeszcze jedno, czy czasami Rosja i Niemcy nie miały planu, który miał służyć do wyrzucenia wojsk Stanów Zjednoczonych z Europy, osłabienie NATO i ponownego podziału Europy pomiędzy Rosją i Niemcami. Przecież choć Rosja napadła na Ukrainę to Niemcy i tak budują drugą nitkę gazociągu pod Bałtykiem. Gdy mamy NATO kraje małe opierają się o Stany Zjednoczone, gdy ich nie będzie w Europie, to co będą chciały Niemcy i Rosja dostaną. Nie zdziwiłbym się gdyby i atak na Krym jak i cała emigracja z państw Bliskiego Wschodu miały na celu osłabienie NATO, wyrzucenie Anglii z Unii i zdominowanie UE przez Niemcy. ( Brytania dawała Veto na budowę Armii Europejskiej, którą chcieli powołać Niemcy już od dawna ).

Może to śmieszne że powywołujemy się na film ” Gwiezdne wojny” ale widać wyrażnie strona dobra gdzie jest wolność, demokracja chęć współpracy ( Polska , Węgry, i mniejsze kraje ) i stronę ciemności gdzie jest chęć dominacji, wyzysku pracowników, rządzenia i nie słuchania innych.

Nad słabymi krajami w Europie ciemne chmury dopiero nadchodzą.

Opinia Polityków jest zgodna na wyspach i to przekonuje jeszcze bardziej, trzeba wychodzić z Unii Europejskiej . Oczywiście wiadomo ta decyzja o powołaniu Armii powstała teraz i bardzo szybko choć w Niemczech i we Francji w 2017 roku wybory, ponieważ zmuszają brytyjczyków albo do szybkiego wyjścia z Unii aby ich ukarać cłami  (co obiecał Tusk i Junker ) albo zapłatę milionów na Europejską Armie.

Jest to też już chyba wyrazny sygnał dla wszystkich tych, którzy uważają że Parlament Brytyjski zatrzyma Brexit . Niestety nie może, gdyż przypadku powrotu do UE , Brytyjczycy będą musieli płacić 50 milionów funtów dziennie składki, płacić zasiłki na pracowników z Europy, których cały czas przybywa oraz finansować Armię Europejską, która uderza bezpośrednio w przychody NATO. Junker, Tusk i Merkel są bez zasad i są brutalni gdyż zapominają że Brytania wyszła z UE gdyż jako pojedyńczy kraj przyjął aż 3.6 miliona emigrantów z biednych krajów Europy ( którym Bruksela nie chce dać wysokich zarobków bo ochrania wielkie korporacje  )  jednak Brytania jest jedynym krajem w Europie,  który ” będzie potrafił przyjąć uderzenie i ” podjąć rękawice ” bo jak mówił Donald Tusk do Brytyjczyków  –  będzie boleśnie.

Od teraz kończy się ” zabawa ” w Wielkiej Brytanii i w Europie.

Oczywiście inne kraje Unijne są za słabe na pomoc Brytanii, liczą na dotacje Unijne i boją się zamknięcia strefy Schengen dla swoich mieszkańców dlatego nie opuszczą UE ale skulą „głowę ” i będą wykonywać wszystko co chcą Niemcy i Francja.

Aby już zakończyć…

Mieszkańcy Polski i innych słabych krajów powinni życzyć Brytyjczykom jak najlepiej, aby się im udało, bo jeśli się nie uda wyjście z UE i Niemcy zdominują Europę, za kilka lat ktoś powie, że 300 tysięcy etatów Polskich żołnierzy jest niepotrzebnych. Wtedy to oni i ich rodziny pójdą do fabryk lub będą sadzić szczypiorek za 300 euro na miesiąc. Oczywiście wszystkie te Świdniki, i inne Polskie firmy zbrojeniowe do zamknięcia. Polacy już nie wyjadą do pracy za większymi zarobkami bo Ukraińcy, Albańczycy a może i Turcy zdominują Europę tanią siłą roboczą. Skończą się granty Unijne, Polska zacznie być płatnikiem do Brukseli i dalej w Polsce jak jest obecnie będą zarobki 300 Euro na miesiąc i najniższa dotacja na rodzinę w Europie czyli 500 +. .

Zegar zaczyna tykać do cichej konfrontacji pomiędzy Wielką Brytanią, która przeciwstawia się  braku demokracji w UE  zdominowanej przez Niemicy i Francję oraz ich zapędom w tworzeniu wielkiego imperium kosztem innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *