Nowy reforma w Polsce czyli Student +, wspaniała pomoc dla młodych

Polska

Uwaga – Nowy reforma w Polsce czyli Student + , wspaniała pomoc dla młodych

Pora na nową reformę.

Już za rok rusza nowa reforma w Polsce. Reforma dotyczy pomocy dla Polaków, którzy chcą się uczyć ale nie mogą, gdyż zarobek miesięczny jaki mają nie pozwala płacić im co miesiąc za studia zaoczne.

Młody człowiek który zdał maturę a nie pochodzi z bogatej rodziny idzie do pracy jednak opłata wynajęcia domu lub spłata kredytu domu , nie pozwala na miesięczną opłatę studiów zaocznych.

Dlatego też w tym celu przychodzi mu z pomocą Program STUDENT +.

 

studnet

Program ten polega na tym iż Rząd Prawa Sprawiedliwości, który reformuję Polskę po strasznym bałaganie po Platformie Obywatelskiej wyciąga rękę do młodych i starszych ludzi, których nie stać a chcieliby powiększyć swoje kwalifikacje i uzyskać minimum licencjata czyli 3 letnią uczelnie .

Osoba taka podpisuję umowę na kredyt gdzie państwo opłaca za ucznia miesięczną opłatę do uczelni. Po skończeniu uczelni osoba ta zobowiązuje się spłatę kredytu o bardzo niskim oprocentowaniu.

Po trzech latach gdy pierwsi studenci prywatnych uczelni skończą studia licencjackie i zaczną spłacać zaciągniętą pożyczkę Polski budżet zacznie zarabiać pieniądze.

W końcu nie banki zagraniczne i ale bezpośredni Polski budżet. Pożyczka taka spowoduje też że Polskie Uniwersytety będą miały więcej uczniów.

Oczywiście wymaganiem tej reformy musi być to, że pożyczki są tylko państwowe nie z prywatnych zachodnich banków i są nisko oprocentowane z możliwością spłaty np. na 5 lub 6 lat.

Uważa się że osoba która kończy studia , znajduje lepszą pracę lub dostaje awans w swojej pracy dlatego też spłata pożyczki studenckiej jest lepsze niż płacenie za studia co miesiąc ze swojego zarobku.

Pożyczka taka będzie też pomocna dla samotnie wychowujących rodziców swoich dzieci oraz dla rodzin wielodzietnych.

Mamy więc Rodzina + , Mieszkanie + czas na Student +.

Dzięki tym reformom za 3 lata kiedy będą wybory Prawo i Sprawiedliwość będzie miało 80% głosów za są i zdominuje na wiele pokoleń Polską scene polityczną.

Obecne pożyczki studenckie to nabijanie „kasy” prywatnym bankom, które dotuje jeszcze budżet państwa a banki te wyprowadzają pieniądze za granicę. Program Student + da zysk bezpośrednio dla Polskiego budżetu.

Oczywiście tej reformy nie ma, to tylko pomysł, który jeśli czyta to ktoś kto zna Premier Szydło lub Prezydenta Dudę może ich tym zainteresuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *