Pedofil, zgwałcił 7 dziewczynkę 50 razy skazany na 40 lat więzienia Missouri

Pedofil, zgwałcił 7 dziewczynkę 50 razy skazany na 40 lat więzienia Missouri

 

Zachary Sprowls, 28 lat,   który przyznał się do gwałtu na dziewczynie 50 razy, gdy miała siedem lat, został skazany na 40 lat więzienia.

Zachary został skazany w piątek w Independence, Missouri, po tym jak przyznał się do  zarzutów gwałtu..

Sprowls zagroził dziewczynie, że będzie milczeć o atakach, mówiąc jej, że zgwałci ją częściej, jeśli komukolwiek powie. Trzymał też nagie zdjęcia jej na telefonie, powiedziała policja. Podczas jednego z napadów, które miały miejsce w kuchni dziewczyny, jej matka wróciła do domu, a Sprowls na krótko przerwał nadużycia.

Ale jak tylko jej matka odeszła, Sprowls zdjął ubranie dziewczyny i próbowała ją zgwałcić, powiedziała dziewczyna, mówiąc śledczym, że „bolało naprawdę.

Sprowls został aresztowany w lipcu po tym, jak matka ofiar odkryła nadużycie i zadzwoniła na policję Matka dziewczynki zadzwoniła na policję w lipcu 2018 roku po tym, jak jej córka powiedziała jej o nadużyciach, gdy widziano ją drapiącą się w okolicy narządów płciowych.

 Początkowo został oskarżony o pięć zarzutów ustawowej sodomii pierwszego stopnia za odstępstwo od stosunku seksualnego z osobą poniżej 14 roku życia, dwie sprawy o ustawową sodomię lub usiłowanie narzucenia ustawowej sodomii, ustawowego gwałtu i molestowania dzieci.

Zachary Sprowls, Independence, Missouri

Picture: Independence Police Department

Monika W

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *