Policjantka z Dallas, weszła do niewłaściwego mieszkania i zastrzeliła człowieka

Policjantka z Dallas, weszła do niewłaściwego mieszkania i zastrzeliła człowieka

 

 

Policjantka z Dallas, która weszła do niewłaściwego mieszkania i zastrzeliła człowieka jest aresztowana za nieumyślne zabójstwo.

Biuro szeryfa hrabstwa Kaufman.

Policjantka z Dallas, która rzekomo weszła do mieszkania, które jej zdaniem było jej własnym i śmiertelnie postrzeliła rezydenta, została aresztowana w niedzielę podczas śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.

Amber Guyger, lat 30, czteroletnia weteranka policji w Dallas, śmiertelnie postrzeliła 26-letniego Botham Shem Jean w zeszły czwartek wieczorem, po tym jak rzekomo trafiła do niewłaściwego mieszkania w swoim budynku i strzelała do celu.

Botham Shem Jean, 26-latek pochodzi z karaibskiej wyspy St. Lucia.

Policjantka z Dallas Amber Guyger została aresztowana w niedzielę w trakcie śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci, po tym, jak rzekomo wkroczyła do niewłaściwego mieszkania i śmiertelnie postrzeliła tamtejszego rezydenta Botham Shem Jean, 26 lat.

Po zrobieniu zdjęcia przed 10 pm. czasu lokalnego (godzina piętnastej ET) na South Side Flats w ekskluzywnym budynku mieszkalnym na południe od centrum Dallas, pojawiła się, gdy Guyger była po służbie, podała policja.

Policja oświadczyła w piątek, że funkcjonariuszka „przyszła do lokalu, który uważała za jej mieszkanie po zakończeniu zmiany” i że „wciąż była w mundurze, gdy spotkała się z panem Bothamem Shemem Jeanem w mieszkaniu”.

Policja oświadczyła, że nie jest jasne, jaka była interakcja między oficerem a ofiarą, ale w pewnym momencie oficerowi wystrzeliła broń i postrzeliła Jeana. Następnie funkcjonariuszka zadzwoniła pod 911, a strażacy przetransportowali Jeana do szpitala, w którym zmarł.

 

Katarzyna  M

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *