Radosław Czerkawski oskarżony za tortury psa Massachusetts

Radosław Czerkawski oskarżony za tortury psa Massachusetts

 

Proces polskiego nielegalnego imigranta, który „bił, ugodził i torturował pitbulla” w strasznym przypadku nadużycia „Puppy Doe”, jest opóźniony ze względu na zły stan zdrowia oskarżonego

Prośba złożona w ostatniej chwili przesunęła wtorkowy termin rozprawy Radosława Czerkawskiego, 36 lat, w Dedham w stanie Massachusetts, w sprawie, która odbiła się szerokim echem ze względu na skrajne znęcanie się. Nowa data rozprawy 9 stycznia została wstępnie ustalona na podstawie żądania obrony „opartego na stanie zdrowia pozwanego”.

Proces został już raz opóźniony z powodu zabiegu medycznego prokuratora.

W sierpniu 2013 r. w parku na południowych przedmieściach Bostonu znaleziono jednorocznego mieszańca pitbulla; głodnego i wycieńczonego.

Puppy Doe- jak nazwano suczkę- miała złamane kości, ranę kłutą oka, rozszczepiony język i została uśpiona za radą lekarzy weterynarii.

Czerkawski, który mieszkał w USA z wygasłą wizą turystyczną, już odsiaduje wyrok od sześciu do dziesięciu lat więzienia za kradzież 130 000 $ starszej kobiecie, którą się opiekował i kradzież kolejnych 4,500 $ z parafii św. Wawrzyńca Męczennika w New Bedford.

Pracował w Quincy jako opiekun Janiny Stock, gdy zmarła w wieku 95 lat z przyczyn naturalnych w dniu 31 sierpnia 2013 roku. Puppy Doe znaleziono tego samego dnia, kulącą się z przerażeniem w pobliskim parku. Śledczy powiedzieli, że znaleźli krew Puppy Doe w rezydencji Quincy na drugim piętrze, gdzie mieszkał Czerkawski.Czerkawski nie przyznał się do zarzutów o znęcanie się nad zwierzętami, mówiąc, że młodzież pijąca w parku ponosi winę za przerażającą zbrodnię. Jego adwokat zakwestionował dowody DNA przeciwko niemu.Sprawą zainteresowała się lokalna społeczność i miłośnicy zwierząt w całym kraju od czasu znalezienia jednorocznego psa w pobliżu parku zabaw ze śladami pobicia, przypalania, głodzenia ​​i ugodzenia nożem w oczy, co zostało opisane jako „średniowieczne” tortury.

Pracownicy pogotowia dla zwierząt opisali obrażenia zadane pitbullowi, m.in. ranę ciętą języka, jako najgorsze, jakie kiedykolwiek widzieli. Pieskowi przypalono również nos, zostałą dźgnięta w oczy i pobita tak mocno, że ledwo mogła chodzić. Kręgi w kręgosłupie psa zostały zmiażdżone przez uderzenie kijem baseballowym lub deską.

Lekarze weterynarii z Animal Rescue League of Boston, którzy zajmowali się suczką, powiedzieli, że była wychudzona i ważyła połowę tego, ile powinna ważyć w tym wieku.Kiedy została po raz pierwszy znaleziona, sądzono, że została potrącona przez samochód, ale prawda o jej obrażeniach wkrótce wyszła na światło dzienne.

Chociaż nie było żadnych dowodów na ingerencję seksualną, którą, jak powiedział weterynarz, można zauważyć w takich przypadkach znęcania się, stawy psa zostały oddzielone od wielokrotnego rozciągania kończyn.Lekarz powiedział, że obrażenia psa były tak poważne, że do końca życia byłaby w ciągłym bólu, gdyby nie została uśpiona.Pomimo bólu i cierpienia, które Puppy Doe przeżyła w swoim krótkim życiu, personel ośrodka ratunkowego powiedział, że była łagodnym psem.

 

Animal rescue workers described the injuries inflicted on Puppy Doe, including a crude split to give it a forked serpent tongue, as the worst they had ever seen

 

Katarzyna Cz.

 

One thought on “Radosław Czerkawski oskarżony za tortury psa Massachusetts

  • 10 listopada 2017 at 22:53
    Permalink

    DO PIACHU Z PSYCHOPATĄ!!!!!!! POWINNA BYC KARA ŚMIERCI ..ZYCIE ZA ZYCIE!!!!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *