Trump „marzyciele” nie będą chronieni przed deportacją

Donald Trump mówi, że „marzyciele” nie będą chronieni przed deportacją

 

Prezydent Donald Trump zasugerował w niedzielę, że nie uda się uratować setek tysięcy „marzycieli” przed deportacją.

„Marzyciele” to nielegalni imigranci przywożeni do Stanów Zjednoczonych jako dzieci przez rodziców. W Stanach Zjednoczonych jest ich około 800 000, a nazwa wywodzi się z Ustawy o rozwoju Obrony Obronnej Obrony Obrony Obrony Obrony Obrony Obamy, Senatu i Obrony.

Napisał:

„Agenci Straży Granicznej nie mogą prawidłowo wykonywać swojej pracy na Granicy [sic] z powodu absurdalnych liberalnych (Demokratycznych) praw, takich jak Catch & Release, coraz bardziej niebezpiecznych.” Nadchodzą karawany, Republikanie muszą wybrać opcję nuklearną, aby przekaż twarde prawa TERAZ, ŻADNA WIĘCEJ DACA DEAL! ”

Pan Trump, który ogłosił koniec zeszłorocznej Akcji Odroczonej Akcji o Obronę Dzieciństwa, zawsze wskazywał na swoją gotowość do ochrony „marzycieli”, ale jak dotąd odrzucił kilka propozycji Demokratów.

Źródła Białego Domu twierdzą, że prezydent był rozgniewany raportem o Fox News przedstawiającym marsz ponad tysiąca migrantów zmierzających przez Amerykę Środkową, mających nadzieję na przekroczenie granicy z USA.

Kiedy w swoim tweecie odwołał się do „opcji nuklearnej”, zachęcał Republikanów do zniesienia zasady Senatu, która wymaga 60 głosów na uchwalenie ustawy.

W kolejnym tweecie zagroził rozmontowaniem umowy o wolnym handlu Ameryki Północnej w celu ukarania Meksyku za niedopuszczenie do nielegalnej imigracji.

„Meksyk robi bardzo mało, jeśli nie NIC, powstrzymując ludzi przed wpłynięciem do Meksyku przez ich południową granicę, a potem do Stanów Zjednoczonych. Śmieją się z naszych głupich przepisów imigracyjnych, muszą powstrzymać wielki narkotyk i ludzie płyną, albo przestanę ich gotówkowa krowa, NAFTA, POTRZEBUJ ŚCIANY

Katarzyna Cz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *