Trump nie chce Dudy bo współpracuje z WSI i łączy Polskę z Chinami

Trump nie chce Dudy bo pracuje z WSI i

łączy Polskę z Chinami

Prezydent USA nie chce Prezydenta Polski gdyż okazuje się „sprzedał Polskę ” mówią panowie na filmie.

Kilka miesiecy temu kiedy Donald Trump przyjechał do Polski dał Polsce propozycje aby stała się mocarstwem i sojusznikiem USA , Japonii, Koreai . Donald Trump obiecał i wspierał Ministra MON Macierewicza któe nawet poklepywał po ramieniu. Rzad Szydło i Macierewicz budował dobre relacje z USA, aresztowany rosyjskich szpiegów w Polsce, miano plany kupić dla Polski okrety podwodne aby uzbroić je nawet w rakiety atomowe co gwarantowałoby bezpieczeńśtwo Polski raz na zawsze.

Niestety teraz wszystko się zmienia i Prezydent USA nie chce znać Dudy i Polskiego Rządu PIS dlaczego :

1. Duda zmienił Rzad Szydło i usunął Macierewicza gdyż Duda ma doradców były pracowników Bronisłąwa Komorowskiego czyli z powiązaniami z Rosji i służb WSI – dlatego też Duda zablokował publikacje raporty WSI aby Polscy nie dowiedzieli się kto był szpiegiem

2. Duda usunął Premier Szydło i mianował na stanowisko Morawieckiego – czyli byłego doradcę Tuska .

Wraz z Morawieckim , pan Duda ciągnie Polskę w stronę Chin i ogłosił budowę stacji pociągów towarowych odbierających towary z Chin na Europe . Gdy tymczasem Trump nakłada cła na China gdyż zarobke z eksportu Chińczycy nie daja ludziom gdzie bieda sięga zenitu ale przeznaczają na Armie aby dorównać Armii USA i przejąć kontrolę nad szlakami morskimi w Azjii.

3. Duda zablokował obnizenie zarobków dla oficerów komunistycznych .

4. Duda wprowadził Polskę na margines polityki międzynarodowej oraz niec chcą go już w USA bo Amerykanie bardzo dobrze wiedzą jacy ludzie stoją za ludzmi WSI którzy zajmują miejsca w kancelari Dudy.

Wynika z tego że Duda nie ma prawicowego umysły aby Polska była silna i niezależna , on należał do byłem Unii Wolności z której powstała Platforma Obywatelska czyli ma umysł „lewacki” – dlatego ciągnie Polskę w stronę Rosji i Chin.

Prawica musi szukać innego kandydata – Duda musi odejść. Wałęsa okazało się był agentem pod tytułem BOLEK – teraz mamy LOLKA.

Wszystkie opinie które napisaliśmy usłyszysz w poniżym nagraniu. Czas o Dudzie  zaczyna się o 11.50 minucie.

 

Wojtek K

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *