Trzech mężczyzn zastrzelonych, 4 zostało rannych kręgielna w Los Angeles

Trzech mężczyzn zastrzelonych, 4 zostało rannych kręgielna w Los Angeles

 

 Trzech mężczyzn zostało śmiertelnie zastrzelonych w późny piątek, a czterech zostało rannych, podczas bójki w popularnej kręgielni w Los Angeles .

Policja w nadmorskim mieście Torrance przybyla do Gable House Bowl, która oferuje kręgielnię. Znaleźli siedem osób z ranami postrzałowymi.

Trzech mężczyzn zginęło na miejscu zdarzenia, a dwóch zabrano do szpitala, sierż. Ronald Harris powiedział. 

60-letni Dwayne Edwards z Los Angeles powiedział, że otrzymał telefon od swojego siostrzeńca, że ​​jego 28-letni syn Astin Edwards był jednym z zabitych. Jego bratanek powiedział mu, że jego syn próbował przerwać walkę, gdy rewolwerowiec zacząl strzelac.

„Myślę, że to sen, a ja się obudzę” – powiedział Edwards w rejestrze hrabstwa Orange. „Był dobrym dzieckiem, nie rozumiem tego”.

Smutna matka powiedziała KABC-7, że jej 28-letni syn, Robert Meekins, został zabity. Powiedziała, że ​​jej syn był przyjacielem Astina Edwardsa i wierzyła, że ​​on także próbował pomóc .

Wes Hamad, 29-letni mieszkaniec Torrance, był na kręgielni ze swoją 13-letnią siostrzenicą i kuzynem. Hamad powiedział, że bójka, która trwała około pięciu minut.

„Złapałem moją siostrzenicę i zacząłem biec w kierunku końca kręgielni” – powiedział. „Podczas biegu usłyszeliśmy 15 strzałów.”

Wychodząc, Hamad powiedział, że widział kobietę płaczącą nad mężczyzną, który miał rany postrzałowe w głowę i szyję.

 

W tweecie senator Kalifornii z USA, Kamala Harris, powiedziała, że ​​jej serce mysli o ofiarach.

„Musimy zrobić więcej, by zająć się przemocą w broni” – powiedziała. „Amerykanie powinni móc iść do kręgielni i być bezpieczni.”

Krzysztof W.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *