USA i Trump zaatakowane przez komunistów.

USA i Trump zaatakowane przez komunistów.

 

Widzimy, że Stany Zjednoczone nie mają żadnego doświadczenia z socjalizmem totalitarnym, aw obliczu ofensywy kłamstw i fałszerstw ludzi i mediów są bezradne jak dzieci … Jeśli wygra Biden, to sądy Najwyższe, kongresmeni i Senatorowie zaakceptują oszustwo, za 4 lata oszustwa będą większe i żaden z nich nie wygra. Amerykański system jest we mgle, a wy śmiejecie się z Korei Północnej. Napływają zaprzysiężone oświadczenia świadków fałszerstw i nadużyć w kluczowych stanach, a Demokraci zamykają oczy i chcą, by Biden został prezydentem. Widzimy głosowanie zmarłych, rzucanie lewymi kartami do głosowania lub używanie odpowiednio zaprogramowanych maszyn do głosowania. . Adwokaci prezydenta Trumpa składają kolejne pozwy o dowody oszustw wyborczych i oszustw wyborczych.

—- Trump myślał, że ciężko pracuje w interesie przeciętnego Amerykanina, obniżając bezrobocie, przywracając miejsca pracy, wycofując się z wiecznych kosztownych i bezcelowych wojen, niekorzystne dla USA umowy handlowe, szybko poszukując szczepionki przeciwko COVID, organizując po 5 wieców każdy z dziesiątkami tysięcy zwolenników. wygra wybory… Biden, siedząc w swojej willi lub krzyczący na zlocie kilkunastu samochodów, doszedł do innego wniosku. Ufał Stalinowi, którego nie obchodziło, kto głosował, ale kto liczy głosy …

—– Globalni i lokalni lewacy uważają, że nadszedł czas, aby całkowicie i ostatecznie zmienić zasady, na których świat ma funkcjonować pod osłoną COVID. Ich celem jest zresetowanie gospodarek światowych, aby w końcu wytrącić ludzi z głowy, aby kultywowali wartości rodzinne, religię lub zamknęli się w niektórych państwach narodowych.

—— Mamy więc do czynienia z sytuacją, w której lewica i jej BBC, SKY NEWS, CNN, facebook starają się za wszelką cenę uciszyć doniesienia o nadużyciach i fałszerstwach zewsząd, aby uznać wybory, które wygrał Biden. Prawdopodobnie prawda o wyborach w USA znajduje się na serwerach w Niemczech, gdzie zbudowano największą agencję wywiadowczą w Europie.

—– Przed parlamentem stanu Pensylwania Jenna Ellis podkreśliła, że ​​w dniu wyborów o północy 3 listopada prezydent Trump poprowadził 700 000 głosów, a następnie w ciągu 24 godzin Demowie oddali ponad milion głosów, aby uzyskać przewagę Bidena. Rudy wskazał na nagłą liczbę głosów w pewnym momencie, z 600 000 dla Bidena i tylko 3 200 dla Trumpa. Adwokaci przedstawili zaprzysiężone zeznania świadków oszustw, nagrania wideo z nieprawidłowości, zdjęcia, jako dowody poważnych nadużyć w wyborach. Dziwne też, że państwo wysłało obywatelom 1,8 mln kart do głosowania, a aż 2,5 mln wróciło, gdy Rudy wskazał na te oficjalne informacje, w odpowiedzi zostały one… usunięte przez organizatorów wyborów (!).

——- Prezydent Trump tradycyjnie ułaskawiał generała Michaela Flynna, którego FBI obawiało się (wcześniej zwolnione przez Obamę), że mógłby skutecznie zreformować służby wywiadowcze i skutecznie go ujarzmić, podczas gdy BBC i Sky News powiedziały, że Trump się mylił.

——- Tradycyjna Ameryka została wrzucona w wir chaosu przez media społecznościowe, takie jak BBC, Sky NEws i CNN, które decydują, kto jest prezydentem, mimo że wiemy, że były wielkie oszustwa i śmieją się z niego.

Wszyscy na świecie odeszli od prawdy w USA, już Bruksela, Izrael, Chiny gratulowały wielkich oszustw w USA i patrzyły na Bidena. Czy USA, Sąd Najwyższy i kongresmeni pokażą, że USA są siłą prawdy, czy nie, dowiemy się wkrótce.

Prezydent Roosevelt w 1910 roku powiedział: „Jeśli chcesz zdenerwować konserwatystę, okłam go, jeśli chcesz zdenerwować liberała, powiedz mu prawdę”

Jacek Matysiak z US

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *