Zabił dwóch lekarzy w Bostonie.

Zabił dwóch lekarzy w Bostonie.

Podejrzany w związku ze śmiercią lekarzy usłyszał zarzut morderstwa

Człowiek oskarżony o zabicie dwojga Bostońskich lekarzy w ich luksusowym mieszkaniu – podcinając im gardła i zostawiając wiadomość o zemście na ścianie – został skazany za dwa morderstwa w poniedziałek, gdy detektywi usiłowali dojść do tego skąd znał on parę.

Bampumim Teixeira, lat 30, został oskarżony w piątek o podwójne morderstwo dr Liny Bolaños, 38 lat która była zaręczona z doktorem Richardem Field, 49 lat, w South Boston.

Teixeira rzekomo związał Bolaños i Fielda, a następnie podciął im gardło, zostawiając na ścianie wiadomość.

Przesłanie nie zostało opublikowane, a policja w Bostonie nie dostarczyła motywu w tej sprawie.

Teixeira był zatrudniony jako pracownik ochrony firmy, której klientami byli Court Square Press Condominiums, gdzie zginęli anestezjolodzy, choć nie jest jasne, czy miał klucz do ich mieszkania.

Bolaños i Field zginęli na miejscu na miejscu, jak donosi prokuratura. Urzędnicy w niedzielę ujawnili, że Field wysłał wiadomość tekstową z mieszkania do przyjaciela, błagając o pomoc i prosząc o telefon pod numer 911, zgodnie z Boston Globe.

 

 

Oficerowie przybyli do mieszkania, po czym zaczęła się strzelanina z oskarżonym, Teixeira został postrzelony w nogę, dłoń i brzuch. Władze później znalazły plecak „wypełniony biżuterią” należącą do Bolaños „tuż za drzwiami apartamentu” – i „w wyraźnie podejrzanym miejscu”, powiedział asystent okręgowy Suffolk, John Pappas.

Śledczy wciąż starają się dowiedzieć jaki był motyw tych zabójstw i dowiedzieć się, skąd mężczyzna znał lekarzy.

Kasia K

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *